Nowa appka - ale czy bezpieczna?

Walka z wirusami, programy antywirusowe, czyli to, czego potrzebujesz, żeby zapewnić bezpieczeństwo systemu operacyjnego.
Awatar użytkownika
Miroład
Posty: 0
Rejestracja: 08 maja 2021, 21:12

Nowa appka - ale czy bezpieczna?

Post autor: Miroład »

Hej,
Ostatnio trochę się przebranżowiłem i ruszyłem z tworzeniem własnej appki dla biznesu, która byłaby dostępna na smartfony oraz pecety. Kolega uświadomił mnie, że jest temat o którym nie pomyślałem - cyberbezpieczeństwo. Generalnie jest to sprawa tak złożona, że wątpię, czy komuś udałoby się samemu to udźwignąć. Nawet nie próbowałem. Stwierdziłem, że pójdę do ludzi którzy się na tym zajmują i dobrze na tym znają a cenę usługi przeniosę proporcjonalnie na klienta końcowego. Okazało się że jest to normalna praktyka w dzisiejszym świecie. Obecnie moja appka jest chroniona przez WAFa zoptymalizowanego dzięki WAPowi i nie wyobrażam sobie co by było gdyby nie to rozwiązanie :)
Kamilla893

Re: Nowa appka - ale czy bezpieczna?

Post autor: Kamilla893 »

Co chwilę pojawiają się jakieś nowe aplikacje i wiele z nich jest bardzo wygodnych, więc na pewno warto pomyśleć o ich używaniu. Jakie lubicie najbardziej?

__
trening w ciąży Kraków
semi9393

Re: Nowa appka - ale czy bezpieczna?

Post autor: semi9393 »

Wiele jest aplikacji i zdecydowana większość jest odpowiednio zabezpieczona, więc nie ma żadnego ryzyka. Ale jeszcze dokładnie to wszystko sprawdzajcie.

__
duży stół rozkładany
kajka932

Re: Nowa appka - ale czy bezpieczna?

Post autor: kajka932 »

Z jakich aplikacji lubicie korzystać i jakie na co dzień wybieracie? Poszukuję właśnie jakiś fajnych pomysłów na to, aby dobrać najlepsze aplikacje.

__
multiagencja ubezpieczeniowa
mio89

Re: Nowa appka - ale czy bezpieczna?

Post autor: mio89 »

Wszystkie aplikacje z bezpiecznego miejsca i strony są bezpieczne. Warto znać źródło i wybierać takie, z którym nigdy nie ma żadnych problemów.

__
nowe osiedla w marbelli
ODPOWIEDZ