Akcesoria do kuchni

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Awatar użytkownika
salma_70
Posty: 0
Rejestracja: 30 maja 2022, 10:46

Akcesoria do kuchni

Post autor: salma_70 »

Skoro była tutaj na forum już mowa o sprzętach rtv i komputerowych, to podpytam Was też o sprzęty z zakresu agd do kuchni. Chcemy wymienić wszystkie sprzęty, podpowiedzcie, na jaką firmę, markę warto postawić? Mamy dobrą płytę indukcyjną i garnki na indukcję zestaw https://gerlach.pl/garnki-indukcyjne ale pozostałe sprzęty zdecydowanie do wymiany :)
sella

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: sella »

Podstawą wyposażenia kuchni są sprzęty AGD. Co jednak należy wziąć pod uwagę to jest to, że mogą one ulec awarii. W takich sytuacjach pomocą służy platforma https://naprawa.pl/serwis-agd/bartniczka, która umożliwia szybkie i profesjonalne wezwanie pomocy do domu.
Katarzyna23

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: Katarzyna23 »

Jakość ręczników jest dla mnie kluczowa. Czy macie doświadczenia z ręcznikami bawełnianymi https://firanybachowice.pl/125-reczniki-bawelniane i możecie polecić marki, które oferują wysoką jakość?
meblindaa

Re: Akcesoria do kuchni

Post autor: meblindaa »

Ja sobie sprawdzam niektóre elementy i dla mnie na przykład fajną opcją będzie na przykład dwupoziomowy sufit podwieszany , bo to coś, czego nie miałam nigdy, a nawet w kuchni to ładnie wygląda. Zwłaszcza, jeśli mam salon pomieszany z kuchnią, to już całkiem wspólnie będzie się ładnie prezentować, nieprawdaż?
ODPOWIEDZ