Kawa czy herbata?

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Arnika

Kawa czy herbata?

Post autor: Arnika »

Co częściej pijacie - kawę czy herbatę? Ja nie ukrywam, że jestem ogromną miłośniczką kawy, ale piję jej zdecydowanie za dużo i ostatnio postanowiłam zrobić sobie mały detoks. Zamówiłam w tym celu zestaw różnych herbatek, ze strony https://www.zdroweherbaty.com.pl i jestem nimi zachwycona. mega smak:) a kawę piję już tylko jedną dziennie.
Dorian

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: Dorian »

Dla prawdziwych miłośników kawy, wybór odpowiedniej jakości ziaren to nie lada wyzwanie. Równie ważne jest posiadanie dobrego ekspresu, który pozwoli uwolnić pełnię aromatu. Ostatnio przeglądając oferty różnych sklepów, trafiłem na https://sklepagm.pl/ i muszę przyznać, że ich asortyment jest naprawdę imponujący. Nie tylko szeroki wybór kaw, ale także profesjonalnych ekspresów. Polecam zainteresować się ich ofertą, jeśli jesteś prawdziwym kawoszem.
mio89

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: mio89 »

Zdecydowanie bardziej jest fanką herbaty niż kawy, ale raz na jakiś czas kawę też piję, ale z większą ilością mleka. Co do herbat to często wybieram jakieś nowe.

__
Mata do jogi
felicja93

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: felicja93 »

Obie opcje są dla mnie ok i lubię. Wszystko zależy od pory dnia. Rano zazwyczaj kawa, w ciągu dnia również, a wieczorem wybieram herbatę.

__
https://rigger.pl/kotary-sceniczne/
maritaa89

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: maritaa89 »

Lubię nietypowość kaw, dlatego dla mnie ciekawym rozwiązaniem będą kawy świata od Astry. Ta https://astra.sklep.pl/pl/p/Kawa-Astra- ... -185g-/532 na przykład bardzo mi odpowiada, bo jest jakby trochę mocniej spalona, do tego ma taki niecodzienny aromat ciepłych pustyń. Cudowna sprawa.
ODPOWIEDZ