Klimatyzacja

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Łecz

Klimatyzacja

Post autor: Łecz »

Macie może w swoich prywatnych domach zainstalowaną klimatyzację? Od razu powiem, że nie chodzi mi o przenośne klimatyzatory, tylko profesjonalną instalację, najprawdopodobniej z Centrum Rekuperacji https://centrumrekuperacji.pl Chętnie poznam Wasze opinie, plusy, minusy. Jak wyglądają koszty energii elektrycznej przy takiej klimatyzacji?
trixie

Re: Klimatyzacja

Post autor: trixie »

Fajnie, jeśli możemy podłączyć klimatyzację w domu. Ja niestety mieszkam w bloku i na to nie mam miejsca. Z kolei mój brat ma już swoje pieniądze i swoje lokum, i musi się dowiedzieć jak uszczelnić komin . W sieci są różne informacje, a jednak nie chcemy, żeby potem zimą okazało się, że coś jest niesprawne. Możecie fachowo doradzić?
Felix

Re: Klimatyzacja

Post autor: Felix »

trixie - co Ty opowiadasz :) Jak skorzystasz z usług profesjonalnej firmy, to z pewnością znajdą odpowiednie rozwiązanie do Twojego mieszkania. Mając ma myśli profesjonalną, myślę o firmie, która nie tylko montuje klimatyzacje, ale także je serwisuje. Tego typu firmy mogą zapewnić kompleksowe usługi. Ponad to dbają o to, żeby instalacja klimatyzacji była poprawnie wdrożona, bo w przeciwnym razie będą musieli ją stale naprawiać. Głównie z tego powodu zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy Ventix (tej konkretnie: https://www.ventix.pl/) w zakresie montażu. Serwis klimatyzacji świadczy ich spółka córka Ventix Serwis (tu poczytasz więcej: https://www.ventixserwis.pl/serwis-klimatyzacja/). Jestem bardzo zadowolony z ich zaangażowania i finalnego efektu.
ODPOWIEDZ