Kto dzwoni?

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
JulaK

Kto dzwoni?

Post autor: JulaK »

Branża reklamowa ewoluowała przez lata i jest teraz bardziej uzależniona od mediów cyfrowych. Ze względu na ciągłe zapotrzebowanie na nowe treści, reklamodawcy w dużym stopniu polegają na agencjach reklamowych w ich generowaniu. Wiele z tych agencji ma zespół copywriterów lub naciągaczy telefonicznych, którzy tworzą reklamy związane z daną branżą lub niszą.

Aby generować nowe treści od podstaw, potrzebują inspiracji z różnych źródeł. Jednym z nich są rozmowy telefoniczne, które można wykorzystać jako potencjalne pomysły na historię lub reklamę. To, czy odbierzesz telefon, czy nie, zależy również od tego, czy uważasz, że może to być okazja do reklamy, czy nie, i czy może to być wygenerowane przez kogoś, kto próbuje Cię oszukać. Tu sprawdzisz kto dzwonił mogę odebrać?

Jeśli rozmowa telefoniczna wydaje się spamem, nie ma sensu z nimi rozmawiać, ponieważ stracimy nie tylko nerwy ale i czas a nawet pieniądze.