mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Awatar użytkownika
Karyna84
Posty: 0
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:14

mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

Post autor: Karyna84 »

Chcę znaleźć mieszkanie na wynajem we Wrocławiu. Jakie biuro nieruchomości możecie polecić? Znacie to: http://neodom.pl ? Mają całkiem fajną oferte mieszkań i wyglądają na godnych zaufania.
gerka

Re: mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

Post autor: gerka »

Uważam, ze nie ma co się ograniczać do jednej lokalizacji. Ciekawe inwestycje mieszkaniowe znajdziecie również w Lublinie. I tuatj na szczególną uwagę zasługuje deweloper http://orion.lublin.pl/ W wolnej chwili zajrzyj na jego stronę www, tam znajdziesz więcej informacji.
Gustaw

Re: mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

Post autor: Gustaw »

Inwestycje mieszkaniowe realizowane przez dewelopera, którego ofertę można znaleźć na https://atal.pl/ odznaczają się nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale również elastycznymi rozwiązaniami finansowymi. Dzięki temu zakup mieszkania staje się dostępny szerszej grupie klientów, nawet tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to szansa na realizację marzeń o własnym mieszkaniu bez konieczności obciążania się wysokimi kosztami kredytu.
puter838

Re: mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

Post autor: puter838 »

Zastanawiam się nad tym, jakie są koszty wynajęcia mieszkania w tak dużym mieście. Wiele też na pewno zależy od metrażu i dzielnicy. Jak szukać?

__
AGD RTV INFO
loina9899

Re: mieszkanie na wynajem we Wrocławiu

Post autor: loina9899 »

Jakie w ogóle są koszty takiego wynajmu mieszkania? Nie ukrywam, że Wrocław mocno mnie interesuje, jeśli chodzi o mieszkanie i poszukiwanie pracy.

__
Księgowa Rybnik
ODPOWIEDZ