Organizacja imprezy

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Awatar użytkownika
michał68
Posty: 0
Rejestracja: 14 paź 2022, 17:33

Organizacja imprezy

Post autor: michał68 »

Nie ukrywam, że nie jest to może moja mocna strona, ale zadeklarowaliśmy się, że wspólnie z rodzeństwem zorganizujemy imprezę rodzinną i to całkiem niemałą, bo ma to być impreza na 24 osoby. Dlatego też właśnie powoli sobie wszystko planujemy, wiem, że trzeba kupić między innymi komplet sztućców na 24 osoby https://gerlach.pl/sztucce polecacie jakiś?
Roberto

Re: Organizacja imprezy

Post autor: Roberto »

Poszukuję sali na urodziny w Międzybrodziu Bialskim! Witajcie! Moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami, i w tym roku chciałbym/chciałabym zorganizować imprezę dla rodziny i przyjaciół. Szukam odpowiedniej sali w Międzybrodziu Bialskim,https://salaonesto.pl/imprezy-okolicznosciowe/urodziny która pomieści naszą grupę i pozwoli nam wspaniale się bawić. Jeśli mieliście już okazję uczestniczyć w urodzinowej imprezie w tej okolicy, podzielcie się swoimi opiniami!
Robert 54

Re: Organizacja imprezy

Post autor: Robert 54 »

Hej wszystkim, Przygotowuję letnie przyjęcie i chciałbym podać różne smaki sorbetów. Jaki syrop do sorbetów https://sklepicecup.pl/syrop-do-granity/ polecacie na sezon letni? Może macie ciekawe kombinacje smaków do zaproponowania? Podzielcie się swoimi pomysłami!
Kamil26

Re: Organizacja imprezy

Post autor: Kamil26 »

Cześć! Poszukujemy odpowiedniej sali na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych w Międzybrodziu Bialskim https://salaonesto.pl/imprezy-okolicznosciowe/ . Czy ktoś może polecić miejsce, które jest idealne do organizacji takich wydarzeń?
ODPOWIEDZ