oświetlenie led

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Awatar użytkownika
Bartlomiej1965
Posty: 0
Rejestracja: 22 lip 2022, 14:02

oświetlenie led

Post autor: Bartlomiej1965 »

Jakie jest najtańsze ale też dobre oświetlenie led? Wiem, nie będzie ładne, ale zależy mi na jakości i cenie a nie na wyglądzie. Dlatego szukam najtańszych ofert. Czy jesteście w stanie mi coś takiego polecić? Musi być bardzo jasne, najlepiej ciepła barwa, ale też ekonomiczne. Czy znajdę coś takiego? Jeśli tak, to gdzie najlepiej kupować coś takiego?
anka88

Re: oświetlenie led

Post autor: anka88 »

Jedno jest pewne, że oświetlenie led jest dobre i jednocześnie oszczędne.... Warto sprawdzić sobie chociażby
moc żarówek ledowych i porównać je do mocy takich zwykłych. Jak sami zauważycie różnica jest kolosalna.
Kalla88

Re: oświetlenie led

Post autor: Kalla88 »

Skoro poszukujecie oświetlenia led, to możecie rozglądnąć się świetne profile led, które możecie wykorzystać do oświetlenia najróżniejszych wnętrz. Takie profile są naprawdę praktyczne i ich zastosowanie może być naprawdę szerokie - wszystko zależy waszych oczekiwań pomysłów.
mychaa

Re: oświetlenie led

Post autor: mychaa »

Szukam sobie naprawdę wielu spraw, ale ja sobie też niewiele mogę rzec. No i ja właśnie sprawdzam sobie niektóre sprawy i mam wrażenie, że jednak warto sprawdzić takie https://www.topmet.pl/uchwyty-do-profil ... owych-led/ rozwiązania. Dla mnie to coś rzeczywistego, ale chętnie poznam opinie, gdzie i za ile kupujecie.

adac numer
ODPOWIEDZ