Poprawa jakości snu

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Ekazo

Poprawa jakości snu

Post autor: Ekazo »

Słyszeliście o tym, że kannabidiol (w skrócie CBD) pomaga poprawić jakość snu? mam od jakiegoś czasu problem z zaśnięciem, kręcę się w łóżko nawet dwie, trzy godziny, zanim zasnę i później kończy się na tym, że w ciągu dnia jestem nieprzytomna. Zastanawiam się nad kupieniem takiego produktu, najlepiej oleju zawierającego CBD https://www.greenpharm.pl żeby trochę poprawić jakość snu.
dżastiś

Re: Poprawa jakości snu

Post autor: dżastiś »

Taka jest prawda, że w dużej mierze wszystko zależy też od materaca oraz łóżka. Jakbyście planowali wymienić owe elementy, warto zerknąć sobie na oferty https://meble-varsovia.pl/k/lozka/drewniane/ - tam znajdziecie porządne łóżka i materac, i w niewygórowanej cenie.
mio89

Re: Poprawa jakości snu

Post autor: mio89 »

Bardzo zależałoby mi na lepszej jakości snu, ale na ten moment nie jestem w stanie położyć się wcześnie spać, aby spełnić warunke minimum 8 godzin snu.

__
zabudowa tarasów warszawa
Milena77

Re: Poprawa jakości snu

Post autor: Milena77 »

Jakość naszego snu będzie zależała od wielu czynników. Po pierwsze to musimy zastanowić się nad naszą dietą. Jeśli są w niej zbyt tłuste rzeczy, to niestety będziemy cierpieli z powodu problemów z trawieniem. Zmiana nawyków żywieniowych może mieć relatywnie szybki efekt. Warto też zainteresować się tym jakie warzywa i owoce, uzupełnią nasze braki witamin. W ostateczności możemy wybrać jakieś suplementy diety. Najważniejsze jest natomiast by mieć odpowiednią ilość aktywności fizycznej, szczególnie gdy na co dzień pracujemy w biurze. Nieoceniona będzie też woda z wysokim poziomem pH ponieważ ma wpływ na przemianę materii i przeciwdziała przewlekłemu zmęczeniu. Dlatego lepiej wiedzieć o takich kwestiach jak woda alcalia gdzie kupić - https://alcalia.pl/ ponieważ jest dostępna w wielu sklepach stacjonarnych jak i przez internet.

smutek wyrazy bliskoznaczne
ODPOWIEDZ