Rowery ostre koło w Gorlicach

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
OstryKolarz

Rowery ostre koło w Gorlicach

Post autor: OstryKolarz »

Interesują mnie nieco niecodzienne wrażenia i bardzo spodobała mi się koncepcja rowerów ostre koło, lub jak kto woli "fixie". Są to rowery, które cechują się brakiem wolnobiegu oraz hamulców. Aby na nich jeździć, trzeba cały czas pedałować - nawet pod górkę! Spytacie się mnie pewnie, ale po co ci coś takiego, przecież to nie ma żadnych plusów. Otóż błąd! Ma plusy i to duże. Ostre koło jest o wiele lżejsze od zwykłego roweru, a co za tym idzie jest najszybsze. Słyszałem, że można kupić taki sprzęt na https://iwobike.pl i podobno jest to najlepsza opcja jeśli mieszkamy w Gorlicach. Rowery z tego sklepu cechują się ponadprzeciętnie dobrymi parametrami. Wiadomo jeśli chodzi o "fixie" to głównym parametrem będzie tu lekka rama. Czy powinienem kupić ostre koło ze sklepu Iwobike? Co sądzicie o tym pomyśle?
majka932

Re: Rowery ostre koło w Gorlicach

Post autor: majka932 »

Ja właśnie zastanawiam się nad tym, gdzie mogę kupić dobrej jakości rower, który sprawdzi się u mnie bez żadnego problemu. Nie ukrywam, że po wielu latach szukam nowego roweru.

__
https://forum.digiter.pl/opinie-o-firma ... tml#p19016
ODPOWIEDZ