Sklep z prezentami

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Alicja

Sklep z prezentami

Post autor: Alicja »

W Internecie jest sporo sklepów z prezentami, ale strasznie ciężko znaleźć taki, który łączy w sobie wszystkie najciekawsze produkty czy produkty powtarzalne z rękodzielniczymi. W zwiazku z tym postanowiłam założyc ten temat. Liczę że będziecie dopisywać sklepy internetowe, w których kupujecie prezenty swoim bliskim.

Ja zacznę.

Polecam sklep https://gramatura.design/ jeżeli chcecie kupić poszewki z jedwabiu morwowego w różnych kolorach, rozmiarach i stylach.

Polecam również sklep https://makramasklep.pl/ jeżeli szukacie prezentów w stylu boho, głównie rękodzielniczych prezentów wykonanych techniką makramy.
Lidzia

Re: Sklep z prezentami

Post autor: Lidzia »

A ja bym się wyłamała nieco i zaproponowałabym kupno vouchera do kosmetyczki w swoim ulubionym salonie kosmetycznym. Myślę, że to bardzo fajny prezent, i co ważne, wciąż mało popularny. Na pewno osoba obdarowana ucieszy się z takiego podarku. Mam na to potwierdzenie. W zeszłym roku sama zostałam obdarowana takich prezentem. Dostała voucher do White Magic Clinic: https://whitemagicclinic.pl/ - salonu kosmetycznego we Wrocławiu, w którym poddałam się zabiegowi LumiSCAN, który stanowi świetne wyjście do rozpoczęcia kolejnych, profesjonalnych zabiegów na twarz.
ODPOWIEDZ