Suplementy wzmacniające

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Awatar użytkownika
Aldona
Posty: 0
Rejestracja: 21 sie 2021, 20:38

Suplementy wzmacniające

Post autor: Aldona »

Stosujecie jakieś suplementy wzmacniające Waszą skórę, włosy i paznokcie? Mam z tym od jakiegoś czasu mocny problem, nie potrafię sobie poradzić. Skóra jest poszarzała, włosy wypadają, paznokcie są kruche i łamliwe. Na pewno jest to spowodowane tym, że mam naprawdę sporo pracy i niewiele czasu spędzam na świeżym powietrzu, słońca u nas też na lekarstwo. Słyszałam, że jeśli chodzi o paznokcie, to świetnie sprawdza się odżywka do paznokci z Victoria Vynn, któraś z Was taką stosuje?
Anna_ch

Re: Suplementy wzmacniające

Post autor: Anna_ch »

Kwestia suplementów to bardzo szeroki temat, pod tym hasłem kryją się bardzo różne produkty, część z nich nie musi mieć jakiegoś super pozytywnego wpływu, ale część z nich to produkty naturalne, działające bardzo dobrze, ale nie zarejestrowane jako produkt leczniczy czyli lek apteczny, często są to produkty naturalne, nieskalane big pharmą :D
Jako przykład mogę polecić olejek cbd produkt, który na dzieciaków z padaczką lekooporną, osób z nerwicą czy reumatycznym zapaleniem stawów są produktem nieocenionym, pozwalającym normalnie funkcjonować.
ODPOWIEDZ