Ulubiona cukiernia

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
Karinka

Ulubiona cukiernia

Post autor: Karinka »

Czy macie swoją ulubioną cukiernię? Jak tak to pochwalcie się, jaką lubicie najbardziej i dlaczego. Miło będzie, jeżeli pochwalicie się jakimiś ze Śląska.

Ja na ten przykład jestem mega fanką cukierni https://www.cukierniajaworzno.pl/. To cukiernia w Jaworznie, która oferuje zarówno ciasta i torty z możliwością zakupu od ręki, ale też cukiernia, która przyjmuje zamówienia na konkretny termin. Można też u nich nabyć ciasta i ciasteczka na wesele - bardzo polecam, są pyszne.
Karna

Re: Ulubiona cukiernia

Post autor: Karna »

Pieczenie pierniczków to proces, który wymaga uwagi i precyzji. Idealna temperatura pieczenia to zazwyczaj 180 stopni Celsjusza, ale może ona wahać się w zależności od przepisu i rodzaju piekarnika. Ważne, aby nie przetrzymać ciasteczek w piekarniku, gdyż mogą stać się zbyt twarde. Szczegółowe porady dotyczące pieczenia pierniczków, w tym czasu i temperatury pieczenia, są dostępne na https://sztosowe.pl/sekrety-doskonalego ... dekoracje/ gdzie znajdziesz pomocne wskazówki.
ODPOWIEDZ