czy fotowoltaika działa bez internetu

Przeglądarki internetowe, dostawcy i obsługa internetu. Dyskusje na temat korzystania z zasobów sieciowych.
Alyxandra

czy fotowoltaika działa bez internetu

Post autor: Alyxandra »

Cześć! :)

Fotowoltaika działa bez internetu, ponieważ jest to technologia, która wykorzystuje energię słoneczną do wytwarzania energii elektrycznej. Nie potrzebuje ona połączenia z internetem, aby działać. Jest to bardzo ekologiczny i wydajny sposób na produkcję energii. Może być używany do zasilania domów, firm i innych miejsc. Jest to również bardzo oszczędne, ponieważ nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem energii.
stefciaa

Re: czy fotowoltaika działa bez internetu

Post autor: stefciaa »

Nie pamiętam dokładnie kiedy wchodziły na nasz rynek pierwsze panele fotowoltaiczne, ale to dofinansowanie do nich nadal trwa i czas, żebym i ja skorzystała. Myślę, że w regionie, w którym mieszkam, nie zabraknie promieni słońca, a superkondensatory pomogą mi je magazynować, oczywiście wcześniej przekonwertowane na energię elektryczną. Wiem, że sporo osób zastanawia się nad tym, co zrobić, ale uważam, że to przyszłościowy kierunek.
fionna

Re: czy fotowoltaika działa bez internetu

Post autor: fionna »

Interesuje cię temat taki jak odnawialne źródła energii? Jeśli tak to myślę, że warto zapoznać się z https://zieloneq.pl/baza-wiedzy/odnawia ... wa-rodzaje znajdziemy tam wiele ciekawych informacji. Między innymi takich jak, jakie mamy ograniczenia dla zielonej energii w naszym kraju.
ODPOWIEDZ