jak zrobić biznes w internecie

Przeglądarki internetowe, dostawcy i obsługa internetu. Dyskusje na temat korzystania z zasobów sieciowych.
Hejka, Emilia_907!

jak zrobić biznes w internecie

Post autor: Hejka, Emilia_907! »

Hej wszystkim! Jestem nowa na tym forum i chciałabym dowiedzieć się, jak założyć biznes w internecie. Wiem, że to może być trudne, ale jestem gotowa do nauki i pracy. Wiem, że jeśli będę ciężko pracować, to moje marzenia o założeniu własnego biznesu w internecie mogą się spełnić. :)
ummbell

Re: jak zrobić biznes w internecie

Post autor: ummbell »

Elastyczność w logistyce jest kluczowym elementem sukcesu e-sklepu, a współpraca z jednym kurierem może ją ograniczać - https://www.kochamrawe.pl/3-rzeczy-o-kt ... kurierska/ . Choć stałe umowy z firmami kurierskimi mogą oferować atrakcyjne ceny, mogą także wiązać się z sztywnymi warunkami dotyczącymi wolumenu paczek, godzin odbioru czy rodzajów przesyłek. Alternatywą jest współpraca z partnerem logistycznym, który oferuje większą elastyczność i dostęp do różnych przewoźników.
kowalska

Re: jak zrobić biznes w internecie

Post autor: kowalska »

Moja koleżanka sama wie, że procesy sprzedażowe są ważne, ale nie ma do tego drygu. Po prostu, nie wie jak sprzedawać i ja również mam podobne zdanie. Stąd w ogóle zastanawiam się, jak mogę jej pomóc. Czy są specjalne szkolenia, które mogą nam pomóc ? Jak to można zrobić?
ODPOWIEDZ