Firmy księgowe

Jeśli chcesz podzielić się z innymi opinią o dowolnej firmie, zrób to tutaj. Daj też znać, jeśli potrzebujesz porady w wyborze wykonawcy lub usługi.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 0
Rejestracja: 15 sie 2022, 14:47

Firmy księgowe

Post autor: Joachim »

Zdecydowaliśmy, że trochę przeorganizujemy struktury naszej firmy. Nie będę ukrywać tego, że ostatni rok trochę zweryfikował to, na ile możemy sobie pozwolić i planujemy księgowość naszej firmy zlecić zewnętrznemu usługodawcy. Dodatkowo, poszukujemy opinii na temat firm, które oferują usługi faktoringowe. Jeśli możecie takie polecić, to z góry dziękuję.
dzasti

Re: Firmy księgowe

Post autor: dzasti »

Ja to Wam powiem, że nie mam pewności, co zrobić, ani jakie kwestie rozważyć. I na razie rozliczenie ze szwecji mnie interesuje. Zobaczymy jednak, co będzie dalej, bo to jest coś konkretnego, a jeśli nie uda mi się tego ogarnąć, to będzie problem. Dlatego czekam na wskazówki. Jak to rozwiązujecie, na co podejdziecie w temacie?
alor

Re: Firmy księgowe

Post autor: alor »

Dla mnie na przykład idealnym posunięciem będzie coś takiego jak na przykład księgowy Bydgoszcz , bo jednak bez niego mogę mieć problem z poradzeniem sobie, jeśli chodzi o kwestie finansowe w firmie. Dlatego liczę, że uda mi się coś ogarnąć. Co wy na to? Jakie macie informacje dla mnie?
Liska

Re: Firmy księgowe

Post autor: Liska »

Uważam, że dla każdej firmy poszukującej rzetelnych usług księgowych, Aforti AC jest dobrą opcją. Radziłbym rozważyć kompleksowe i najwyższej jakości usługi, które oferują, a także ich pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych. Zdecydowanie jest to warte rozważenia.
ODPOWIEDZ