Polecam Magazyn Główny

Jeśli chcesz podzielić się z innymi opinią o dowolnej firmie, zrób to tutaj. Daj też znać, jeśli potrzebujesz porady w wyborze wykonawcy lub usługi.
Hieronim

Polecam Magazyn Główny

Post autor: Hieronim »

Uczciwe podejście do klienta, usługi na wysokim poziomie!

reklama google na stronie
magical88

Re: Polecam Magazyn Główny

Post autor: magical88 »

Widzę, że mowa tutaj o magazynach, skoro tak to i ja dołączę do dyskusji... Ponieważ jak chodzi o magazynowanie Warszawa, to według mnie warto tutaj zwrócić uwagę na firmę EJKO http://ejko.com.pl/ , która dysponuje całkiem szeroką wiedzą, doświadczeniem. Oni dysponują i szeroki metraż do dyspozycji i można liczyć na ich wsparcie jak chodzi o transport, czy też CO-PACKING.
kristii

Re: Polecam Magazyn Główny

Post autor: kristii »

A czy macie jakieś doświadczenie z budową własnego magazynu? Bo ja przykładowo chcę chcę postawić swój magazyn i w sumie zastanawiam się nad tym - jakie dachy na boksach są najczęściej robione na takich przestrzeniach? Co jest solidne? Doradzicie?
owis

Re: Polecam Magazyn Główny

Post autor: owis »

Z tego co wiem, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest kluczowym aspektem zarządzania magazynem. Zdecydowanie warto wziąć ją pod uwagę i powinien wdrożyć ją każdy właściciel, zarządca czy użytkownik. Moim zdaniem nie należy ignorować tej instrukcji, ponieważ jest to kwestia bezpieczeństwa i zgodności.
ODPOWIEDZ