szkolenia biznesowe

Jeśli chcesz podzielić się z innymi opinią o dowolnej firmie, zrób to tutaj. Daj też znać, jeśli potrzebujesz porady w wyborze wykonawcy lub usługi.
Awatar użytkownika
hermes_75
Posty: 0
Rejestracja: 05 lip 2021, 17:42

szkolenia biznesowe

Post autor: hermes_75 »

Jakie szkolenia biznesowe możecie polecić? W sensie co sie na pewno przyda w malym zespole, a z czego można zrezygnować? Podoba mi się oferta firmy: http://door.com.pl - ale co wybrać? Co jest najlepsze?
liliv88

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: liliv88 »

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firma https://www.architektura-kurs.pl/ ? Tak pytam, ponieważ chciałabym zapisać się na szkolenie z rysunku architektonicznego i zastanawiam się nad tym - czy właśnie postawić na nich? Z tego co się dowiedziałam ich kandydaci osiągają świetne wyniki.
grace500

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: grace500 »

Sprawdzam ostatnio sporo rozwiązań i jeśli naprawdę nie wiem w co iść, to Was podpytam. Chodzi o to, czy kasa automatyczna jest dobrą opcją dla wielu z nas. To można powiedzieć, że fajna możliwość, ale jak w ogóle zorientować się w różnego rodzaju możliwościach?
budoiaur

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: budoiaur »

W pracy rzadko coś oglądam, ale prawda jest taka, że taki pakiet jak telewizja z Internetem mógłby mi się przydać. To dość sensowne, ale moim zdaniem najważniejsze będzie po prostu szukanie rozwiązania, by pracownicy w czasie przerwy mogli na chwilę się odmóżdżyć. Dla nich to sposób na relaks.
ludzkieoko

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: ludzkieoko »

Jakie kursy dla kobiet możecie mi polecić na początek? Mam teraz sporo wolnego czasu, więc na spokojnie postanowiłam zawalczyć o siebie. Stąd po prostu rozważam niektóre elementy i nie wiem, co wybrać. Dajcie mi znać, chętnie się otworzę.
Licznik

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: Licznik »

W obliczu rosnącej konkurencji i ciągłych zmian na rynku, umiejętność szybkiej i trafnej analizy rentowności produktu staje się coraz ważniejsza. Pozwala to nie tylko na szybką reakcję na zmieniające się warunki rynkowe, ale także na efektywne zarządzanie asortymentem. Znalezienie odpowiednich metod i narzędzi analizy, jakie oferuje strona https://pawelkasza.pl/page/99/analiza-r ... roduktowej jest kluczowe dla utrzymania konkurencyjności i maksymalizacji zysków. Zastosowanie tych technik może znacząco wpłynąć na strategiczne planowanie rozwoju produktu.
laleeczka

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: laleeczka »

Jestem ciekawa, jak w ogóle powinna działać manipulacja i wywieranie wpływu na ludzi i na czym powinno nam zależeć. Na razie jednak wiem, że najlepszym rozwiązaniem będzie nie korzystanie z niej, ale na przyszłość warto wiedzieć, co daje, jak wspiera i na co z nią uważać.
artistic

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: artistic »

Warto zwrócić uwagę na kursy jakie oferuje przykładowo HumanSkills ,ponieważ tam znajdziecie wiele tematów na czasie - które wykorzystacie w swojej pracy. Chociażby zobaczcie na ochrona danych osobowych szkolenie warszawa - jest to coś co warto wykonać.
Yeti

Re: szkolenia biznesowe

Post autor: Yeti »

Inteligencja emocjonalna staje się coraz bardziej ceniona w pracy zespołowej i zarządzaniu. Szkolenia z tej dziedziny są dostępne w naszej ofercie, a pełen zakres kursów można przeglądać tutaj https://4grow.pl/ co umożliwia wybór najodpowiedniejszych szkoleń dla zespołów.
ODPOWIEDZ