Oprogramowanie do przemysłu

Wszystko o systemach operacyjnych Windows i Linux. Wady, zalety, aktualizacje i ich następstwa, a także recenzje poszczególnych wersji.
Sonbaty

Oprogramowanie do przemysłu

Post autor: Sonbaty »

Witam, czy może ktoś z Was orientuje się w kwestii oprogramowania dla biznesu? Oczywiście cena nie gra roli, liczy się wydajność. Kwestia wyboru odpowiedniego producenta.
Alfred

Re: Oprogramowanie do przemysłu

Post autor: Alfred »

W dzisiejszych czasach, musimy stawiać na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Widać na przestrzeni ostatnich kilku lat jak wiele zmieniło się w aspekcie automatyzacji codziennych procesów. Trudno nie zgodzić się z jednym, jeśli nie pójdziemy za trendami to szybko możemy wypaść z biznesu. Zobaczcie jak to robią największe firmy by mieć dobry przykład skutecznego działania. Najważniejsze jest by wybrać rozwiązania jakie zapewnią zwiększenie zysków w dłuższej perspektywie czasu, minimalizując przy tym koszta. Do produkcji jednym z wiodących rozwiązań jest manufacturing execution system - https://quantum-software.com/system-mes-qguar/ oparty o wiele przydatnych modułów. Pozwala modelować procesy produkcyjne przy pełnym monitorowaniu ich przebiegu.
pannadivanna

Re: Oprogramowanie do przemysłu

Post autor: pannadivanna »

Szukam odpowiednio mocnej i wytrwałej drukarki etykiet i jestem zdania, że warto o tym mówić, bo jednak kiedy wymienimy się doświadczeniami, będzie łatwiej. No i jak na razie sprawdzam markę HoneyWell w sklepie https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-honeywell . Czy ktoś z Was z niej korzystał? Jak ją oceniacie?
ODPOWIEDZ