Gazetki promocyjny

Rozmowy na różne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Chcesz podzielić się jakąś ciekawostką? Śmiało!
bigboyfun

Gazetki promocyjny

Post autor: bigboyfun »

Gazetki promocyjne są najlepszym sposobem na sprawdzenie cen w sklepach. Czy może znacie jakieś strony z gazetkami oprócz [url gazetki.net.pl/lidl/]gazetka lidla[/url]. Ja szukałem dużo ale często zdarza się że gazetka jest nie aktualna. Dobrze jest sprawdzić też w aplikacji ale coś mi nie działają dobrze te ze sklepu play. Jest za dużo reklam.

Są też kolekcjonerzy gazetek promocyjnych widzę że ludzie je zbierają i wymieniają się nimi jak znaczkami. Dziwna sprawa trzeba mieć naprawdę zacięcie żeby zbierać coś takiego.

Ostatnio byłem też w muzeum gazetek promocyjnych w Kalinowie. Mają tam pierwszą polską gazetkę promocyjną ze sklepu Grosik. No i też kilka ciekawych eksponatów ze stanów zjednoczonych.

Gazetką może też służyć jako rozpałka do grilla lub papier toaletowy, ma więc wszechstronne zastosowania. Warto więc trzymać stare gazetki nóż wie do czego się mogą przydać.

W tym miesiącu zamierzam zrobić Goblina z masy z gazetkowo wodnej. Świetna sprawa w szczególności że mam dziecko, które lubi się babrać w takich rzeczach. Masę robi się prosto bierzesz gazetki i rozpuszczasz w wodzie. Robisz stelaż i lepisz wszystko w jedną goblińską bryłę.

W tym tygodniu moja babcia zatkała gazetkami sedes i mieliśmy z rodziną niezłą zagryzkę jak to usunąć. Zobaczyłem że jedna gazetka która była w sedesie miała nawet aktualną promocję

W lato będę zbierał dużo gazetek bo mam wolne i mogę sobie na to pozwolić, kupiłem duży plecak i będę chodził po marketach i kolekcjonował te arcydzieła sztuki. Jest spoko mieć jakieś hobby nawet jeśli są to gazetki