inteligentny dom

Rozmowy na różne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Chcesz podzielić się jakąś ciekawostką? Śmiało!
Awatar użytkownika
Milena-60
Posty: 0
Rejestracja: 02 lis 2021, 1:01

inteligentny dom

Post autor: Milena-60 »

Czy inteligentny dom to bardzo skomplikowana instalacja? Chciałbym żeby była możliwość ustawienia symulacji obecności w domu. Ale nie tylko zapalanie świateł a na przykłąd włączenie muzyki, światła zapalane o różnych godzinach, włączenie telewizora itp. Jest coś takiego?
Frania

Re: inteligentny dom

Post autor: Frania »

Czy ten dom będzie funkcjonalny na długie lata https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-2 ? Co sądzicie? Wpadł mi w oko i chyba już nie widzę innej opcji.
diegostalgo

Re: inteligentny dom

Post autor: diegostalgo »

Pod wieloma względami potrzebuję świadomości tego, co mam zrobić, jeśli mam do zamontowania listwy na ścianę przy schodach . Nie jest to takie klasyczne działanie, bo wiem, że tu jest mnóstwo możliwości, dlatego czekam na pomysły. Dajcie mi znać, proszę.
Dominik89

Re: inteligentny dom

Post autor: Dominik89 »

Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnego czyszczenia dywanów https://wrzuc.info/artykuly/profesjonal ... ym-polega/ Czy ktoś może mi objaśnić, na czym dokładnie polega ten proces? Czy są różnice między domowym a profesjonalnym czyszczeniem? Jakie metody są najskuteczniejsze i czy istnieją jakieś specjalne środki czyszczące, których powinienem używać? Dziękuję za wszelkie informacje!
Bartek02

Re: inteligentny dom

Post autor: Bartek02 »

Cześć! Czy ktoś próbował wykorzystać frezowanie CNC https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/ w inteligentnych domach? Chętnie poznam wasze doświadczenia i porady dotyczące tej technologii w produkcji elementów wyposażenia czy komponentów systemów domowych. Dzięki!
ODPOWIEDZ