montaż wydechu

Rozmowy na różne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Chcesz podzielić się jakąś ciekawostką? Śmiało!
Awatar użytkownika
Jonatan_65
Posty: 0
Rejestracja: 16 wrz 2021, 13:51

montaż wydechu

Post autor: Jonatan_65 »

Ktoś z was montował samodzielnie jakąś część układu wydechowego? Jak sobie poradziliście? Pytam, bo teoretycznie mam wiedzę i warunki, ale jeszcze nigdy się za takie naprawy nie zabierałem. Doradzicie coś?
Awatar użytkownika
makary1983
Posty: 0
Rejestracja: 01 paź 2021, 4:28

Re: montaż wydechu

Post autor: makary1983 »

Tak naprawdę to zależy jaką konkretnie część masz zamiar wymieniać, ale moim zdaniem wystarczy kupić odpowiednie elementy montażowe i można działać. Oczywiście one też muzą być dobrej jakości ;) Powodzenia
Joahim

Re: montaż wydechu

Post autor: Joahim »

Elementy wydechu możesz kupić na przykład na https://woopauto.com/sklep/tlumik-rura-wydechu, natomiast samo spawanie ich to zostawiłbym fachowcom z warsztatu mechanicznego. Niby nie jest to bardzo skomplikowane, ale moim zdaniem są przedsięwzięcia, które warto jednak zlecić komuś, kto się na tym zna i zagwarantuje, że nic złego nie przytrafi się nam podczas drogi. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Pamiętaj, że wiele nie oszczędzisz w tej kwestii, jeżeli samemu zaczniesz przy tym gmyrać. Moim zdaniem nie ma co się w to pchać. Jak chcesz przyoszczędzić, to kup części na woopie i dostarcz je do mechanika.

łącko dni kwitnącej jabłoni
ODPOWIEDZ