Psycholog

Rozmowy na różne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Chcesz podzielić się jakąś ciekawostką? Śmiało!
Awatar użytkownika
Antonin-73
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2021, 1:06

Psycholog

Post autor: Antonin-73 »

Możecie mi cos powiedzieć o tych psychologach: http://psychologursus.com.pl ? Muszę szybko znaleźć coś dla siebie. Mam trochę problemów związanych z samookaleczeniami. Potrzebuję pomocy.
Urszula

Re: Psycholog

Post autor: Urszula »

Okaleczanie to już poważna sprawa. Myślę, że nie ma co czekać. Umów konsultację online z psychoterapeutą z Elpis: https://www.elpisonline.pl/o-nas/ Jestem przekonana, że Ci pomoże. Nie zwlekaj z decyzją. Jeżeli nie czujesz się na siłach na rozmowę face-to-face to może zadzwoń na telefon zaufania 116111. Jest czynny całą dobę, w każdy dzień. Na pewno to będzie najlepsze wyjście dla Ciebie w chwilach słabości. A jak będzie ciutkę lepiej to na pewno umów się z psychoterapeutą lub psychiatrą. Warto wdrożyć ich leczenie.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
rullu

Re: Psycholog

Post autor: rullu »

Z moim chłopakiem jesteśmy ze sobą już naprawdę długo, oboje na początku znajomości ustaliliśmy, że formalny związek nie jest nam potrzebny i nie musimy być małżeństwem, by tworzyć rodzinę. Niestety w ostatnim czasie nie możemy się dogadać, a nie chcielibyśmy się rozstawać. Czy terapia https://artementis.pl/psychoterapia/terapia-par/ będzie w stanie uratować nasz związek?
ODPOWIEDZ