Wprowadzenie ISO

Rozmowy na różne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Chcesz podzielić się jakąś ciekawostką? Śmiało!
Awatar użytkownika
milobad-63
Posty: 0
Rejestracja: 27 paź 2021, 6:40

Wprowadzenie ISO

Post autor: milobad-63 »

Cześć forumowicze. Czy ktoś z was chciałby opowiedzieć jak wygląda [url=http://]wprowadzenie ISO w firmie[/url]? Zawsze wydawało mi się to bardzo skomplikowanym procesem dlatego podchodziłem i w sumie nadal podchodzę sceptycznie, ale dowiedziałem się, że warto po prostu poszukać specjalisty od doradzania w tym zakresie. Czy wy z takiej pomocy korzystaliście? Myślicie, że się opłacało?
Awatar użytkownika
berta1984
Posty: 0
Rejestracja: 13 wrz 2021, 16:41

Re: Wprowadzenie ISO

Post autor: berta1984 »

Ja uważam, że pomoc specjalisty jest niezbędna przy wdrażaniu wszystkich norm jakości. W innym przypadku możemy popełnić błędy przy wdrażaniu ISO i nie osiągniemy takiego efektu, jaki zamierzaliśmy. Zresztą doradca pomaga przygotować sie do audytu zewnętrznego no i wszystko tłumaczy. Prawda jest taka, że czasami czegoś nie wiemy i wstydzimy się zapytać :)
Awatar użytkownika
dargosława_66
Posty: 0
Rejestracja: 11 sie 2021, 16:36

Re: Wprowadzenie ISO

Post autor: dargosława_66 »

Niektórzy nie wiedzą nawet, że koszt wdrożenia ISO to tak naprawdę inwestycja w przyszłość i w rozwój firmy. Dopatrują się w tym zbędnego wydatku, co moim zdaniem jest ogromnym błędem. Prowadząc firmę, trzeba się przygotować na różne wydatki, ale przecież prędzej czy później nam się to zwróci, prawda? Ciekawa jestem co jeszcze macie do powiedzenia na ten temat :)
ODPOWIEDZ