wypadek samochodowy

Rozmowy na różne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Chcesz podzielić się jakąś ciekawostką? Śmiało!
Awatar użytkownika
Samantra
Posty: 0
Rejestracja: 22 paź 2021, 0:02

wypadek samochodowy

Post autor: Samantra »

Czy wypadek samochodowy da się kiedyś zapomnieć? Odkąd koleś wjechał mi w bok, nie mogę przemóc się żeby wsiąść za kółko. Dość szybko doszłam do siebie, ale jednak uraz psychiczny został. Jak to przezwyciężyć? Nie chcę być ograniczona jeśli chodzi o prowadzenie samochodu. Nie chce być zdana na czyjąś łaskę. Może ktoś mi podpowiedzieć coś w tym zakresie?
Serafin99

Re: wypadek samochodowy

Post autor: Serafin99 »

Trudny temat, ale da się po jakiś czasie. Najlepiej zdecydować się na terapię, jeśli problem jest duży to sam się nie rozwiąże i kilka spotkań z terapeuta może naprawdę pomóc. Mi pomogło, a teraz sam prowadzę serwis motoryzacyjny, jak Motomil, tylko inny, MotoSerafin i jakoś się kręci. Polecam :D
makrela

Re: wypadek samochodowy

Post autor: makrela »

Nie wiem, nie miałam nigdy wypadku więc trudno powiedzieć jak to jest. Jedno wiem na pewno że jeśli kiedykolwiek mi się przytrafi taka sytuacja to będę wiedziała że przysługuje mi samochód zastępczy z oc sprawcy bo czytałam na tej stronie https://samochod-zastepczy.info kiedy on przysługuje i jak to załatwić
ODPOWIEDZ